KASUTUSTINGIMUSED JA TELLIMINE

E-poodi haldab Bionoria OÜ ( reg nr: 12824255, aadress: Unipiha tee 5, Reola, Tartumaa)

Kõik Bionoria OÜ kodulehel olevad hinnad on eurodes ning sisaldavad käibemaksu. E-poes saate ostu sooritada nii registreerimata kui ka registreerunud kliendina. Kaup toimetatakse kohale Eesti ja Soome piires pakiautomaati või kulleriga. Asudes mõnes muus riigis ja soovides osta e-poe tooteid, palun kirjuta: ave@bionoria.com

Tellimuse vormistamine

Valige välja endale meeldiv toode, vajutage nupule “Lisa korvi” ja toode lisatakse ostukorvi.

Seejärel on võimalik jätkata teiste toodetega tutvumist, nende lisamist ostukorvi, muuta korvi sisu või alustada maksmist.

Kauba eest tasumine

Kauba eest tasumiseks minge ostukorvi, mille leiate leheküljel paremal üleval servas rohelisele korvi kujutisele vajutades.

Vajutades nupule “Maksa” suunatakse Teid lehele, kus tuleb täita ära kontaktandmed ja valida endale sobiv tarneviis, valides rippmenüüst lähima Itella SmartPosti või Omniva pakiautomaadi.

Pange tähele: kontaktandmete ja tarneviisi valimisel tuleb olla tähelepanelik, sest selle informatsiooni õigsusest ja täpsusest sõltub soovitud toote kiire ja häireteta kohaletoimetamine. Teenuse osutaja ei vastuta täitmisel Kliendi poolt esitatud ebakorrektsetest andmetest tingitud tellimuse mittetäitmise või mistahes sellest tulenevate tagajärgede eest.

Kui olete täitnud vajalikud lahtrid ja kontrollinud andmed üle, siis vajutage maksmiseks nuppu “Maksa”, mis asub lehel all paremas nurgas.

Peale nupule “Maksa” vajutamist kuvatakse makseviisid, kus on pankade loetelu, mille kaudu on võimalik tasuda. Tasuda on võimalik pangalingile (Swedbank, SEB pank) klikkides või läbi Maksekeskuse (kõik muud pangad peale eelpool nimetatute), VISA ja MasterCard krediitkaardiga ning Paypal’i kaudu.

Valige omale sobiv makseviis, mille kaudu soovite tasuda, vajutades selleks panga pildi juures olevat nuppu “Maksa”.

Peale klikkimist nupule “Maksa” suunatakse Teid Maksekeskusesse. Kui tasute Maksekeskuse kaudu, siis tuleb Maksekeskuses märkida linnuke kasti “Olen tutvunud ja nõustun tingimustega” ja vajutada vastava panga logole. Seejärel suunatakse Teid panka, kus tuleb kontrollida üle makseinfo, sooritada makse ja vajutada nuppu “Tagasi kaupmehe juurde”. Pange tähele: krediitkaardiga makstes tuleb täita lehe all olevad “Maksa kaardiga” vastavad tühjad väljad ja vajutada nupule “Maksa”.

Ostukinnitus saadetakse esitatud e-posti aadressile.

Kohaletoimetamine

Tellimus toimetatakse kohale Eestis 1-3 tööpäevaga Itella SmartPosti või Omniva vahendusel. Novembris ja detsembris peaks igaks juhuks kannatust veidi rohkem varuma, sest jõulude eel on maiustuste tellimiste hulk suurem kui tavaliselt. Kui Sul on kiire, siis kirjuta meile ette ja anna teada- teeme alati endast oleneva, et pakk ruttu tellijani jõuaks.

Kauba kohale jõudmisest soovitud Itella SmartPosti pakiautomaati, saadetakse paki saaja mobiitelefonile vastavasisuline SMS, milles on kirjas pakiautomaadi ukse avamise kood. Kauba kättesaamiseks tuleb minna pakiautomaadi juurde ja sisestada uksekood vastavalt pakiautomaadi puutetundlikul ekraanil olevatele juhistele.

Alates 30 € tellimusest on transport Eesti piires tasuta.

Kauba tagastamine

Teil on õigus kaup tagastada 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest.

Tagastatav kaup peab olema kasutamata ja originaalpakendis ning vabas vormis tagastamisavaldus peab olema Bionoria OÜ-le saadetud kirjalikult meiliaadressil info@bionoria.com 14 päeva jooksul.

Ettemaks tühistatud tellimuse (va transpordikulu) eest tagastatakse kliendi pangakontole 14 päeva jooksul peale avalduse esitamist eeldusel, et kaup tagastatakse selle aja piires Bionoria OÜ-le.

Klient tasub kauba tagastamisega seotud transpordikulud, va juhul, kui kaup on kahjustustega, mida polnud välisel vaatlusel võimalik tuvastada ning mis pole tekkinud pakendi avamisel või kui kaup ei vasta kliendi tellimuses olevale tootele (vale toode).

Lisainfo

Bionoria OÜ jätab endale õiguse muuta e-poe sisu, hindu ja süsteeme.

Lisainfo saamiseks toodete, tarne- ja maksetingimuste või muu kohta võtke palun ühendust telefonil +372 58598621(Ave) või e-maili teel info@bionoria.com