Mahe Yerba Mate Tee FEDE-Rico 250g

Mahe Yerba Mate Tee FEDE-Rico 250g

 4,60  0,00

Laost otsas

FD Yerba Mate FEDE RICO | 100% mahe mate tee 250g

 • Klassikaline tugevalt stimuleeriv MAHE Paraguai mate!
 • Aitab keskenduda!
 • Ergastab meelt ja keha!
 • Loomulikult suitsuse eripärase maitsega!

FEDE RICO on kasvatatud nooblis Rio Itambey mahekasvanduses Paraguais, kasutamata ühtegi kemikaali (väetised, herbitsiidid jne) ning on sertifitseeritud rahvusvahelise mahetoote standardi järgi maineka BCS Öko GARANTIE ning USDA poolt.

Koostisosad: 100% mahedalt kasvatatud matepuu lehed ja oksakesed (paraguai iileks).

Laost otsas

Tootekood: 7840380000138 Kategooriad: ,

Kirjeldus

Traditsiooniline Paraguai mate tee koosneb nii matepuu lehtedest kui väikestest oksakestest. FEDE RICO mate teel on intensiivne tugev, sellele Lõuna-Ameerika joogile iseloomulik maitse, mis on pälvinud teegurmaanide kõrgendatud tähelepanu. Siin ei ole lisatud marju, puuvilju või ürte ning saad nautida klassikalist mate teed kõigi selle funktsionaalsete omadustega! See tugevalt stimuleeriv mate tee ergastab meelt ja keha ilma, et organismis tekiks ärritust või vaevaks unehäireid.

FEDE RICO imporditakse Paraguayst (tarnete sagedus on mõnikord häiritud Parana jõe seisundi varieeruvuse tõttu) ja Rio Itambey istandus toetab aktiivselt Atlandi vihmametsade taastamist. Juues FEDE RICO mate teed, annad oma panuse, et kaitsta Lõuna-Ameerika looduskeskkonda.

Toodetud Paraguais. Hoia jahedas ja kuivas ning eemal pikaajalisest päikesekiirgusest.

Kasutusõpetus: Kui eelistad mahedamat teed, valmista seda sarnaselt tavapärasele rohelisele, mustale või metsataimeteele. Et saavutada tugevam mõju, kasuta traditsioonilist lihtsat viisi: aseta bombilla (traditsiooniline metallist joogikõrs, mil ühes otsas sõel, et matepuru suhu ei satuks) jooginõusse, täida see 1/3 – 2/3 ulatuses mate teega, vala nõusse vesi temperatuuriga 75-85°C, ära sega. Selliselt saad teha mate teest kuni 7 järjest mahedamat tõmmist.

Efektiivse toimega tee valmistamiseks klassikalises teekannus või presskannus, lisa teesegu lihtsalt oluliselt enam kui tavapärase taimetee valmistamiseks. Võimalusel kasuta vähese karedusega allika- või filtreeritud vett.

Turguta end toimiva teega!

*

Alusta iga päeva energiat ja jõudu täis päikesega, – Sul on mate tee!
Argentiinlane, brasiillane ja paraguailane eelistab sageli kohvi asemel veeta päeva just mate teega. Organism saab peamised mineraalid-vitamiinid, tugeva annuse pikalt püsivat energiat ning vitaalsust. Mate teed võib juua nii jahutatult kui kuuma joogina, see ei ärrita magu ja on ka tore rituaal.

Mate tee on eriti Sulle, kui

 • soovid rohkem energiat ja fookust;
 • vähendad või asendad kohvitarbimist.
 • tahad olla tegus isegi, kui teinekord oled kehvasti või liiga vähe maganud;
 • soovid vähem süüa ja tunda vähem näljatunnet;
 • soovid paremat ainevahetust ning kiiremat rasvapõletust;
 • stressi võiks ka vähem olla, närvid tugevamad ja lihased lõõgastunud;
 • hoolid oma immuunsüsteemist ja südamest ning jälgid veresuhkru tasakaalu.

 

 

Lisainfo

Kaal05.2020 g

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Mahe Yerba Mate Tee FEDE-Rico 250g”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga