CHICMIC SlideCup bambusest Life before Coffee – 420ml

CHICMIC SlideCup bambusest Life before Coffee – 420ml

 31,15

Ainult 1 laos

CHICMIC SlideCup bambusest Life Before Coffee – elegante ja vastupidav!

See “Slidecup” on Sinule, kes Sa oskad hinnata kvaliteeti ja soovid endale midagi vastupidavat ja elegantset. Ja Sinule, kes Sa enne tassi kohvi ei saa end kuidagi käima tõmmatud 😉

Slide Cup – on uuendusliku ja mugava sulgursüsteemiga termostops. Termostopsid on lükandkaanega, mis sulgub kerge puudutusega. Kaas on lekkekindel. Joogitops ei jäta joogile kõrvalmaitseid ega -lõhnu, sest on seest roostevabast terasest ning väljastpoolt kaetud bambusega. Tootja on investeerinud jätkusuutlikku ning keskkonnasõbralikku bambusesse. Topsiga on mõnus kaasa haarata oma igahommikune kuum kohvisõõm või mõnusalt jahe ja värskendav mahlalonks. Slide Cupi pisikeseks puuduseks võib pidada sobimatust nõudepesumasinasse ja mikrolaineahju.

Ainult 1 laos

Tootekood: 4260375689668 Kategooria: Sildid: , , , ,

Kirjeldus

Kui soovid tootja kohta rohkem teada, siis saad seda teha siit: https://chicmic.de/

ChicMic – parim ja kvaliteetseim bambusnõude tootja Euroopas. Mugavad ja trendikad ökotooted igapäevaseks kasutamiseks või reisile kaasavõtmiseks.

Lükandkaanega termostops
Lekkekindel
Kergelt suletav lükandkaas
Ideaalne tops reisimiseks
Ei jäta joogile kõrvalmaitset ega -lõhna
Mahutavus 420ml
Seespool roostevabas teras, väljaspool bambus
Ei sobi mikrolaineahju
Pole pestav nõudepesumasinas
Kasutatud on jätkusuutlikku ja keskkonnasõbralikku bambust

OLULINE LISAINFO:
Kinnitame, et Marmatel Trading OÜ poolt maaletoodavad kvaliteetbambustooted vastavad kõikidele EU poolt kehtestatud nõuetele ja on tervisele ohutud.

Oleme saanud nüüdseks piisavalt lisainfot- meil on esitada korrektselt läbitud testide tulemused (TÜV Reinhald test report no 0244128482a 001), tootja kinnituskirjad, testide võrdlused, lisaks ka meediasse jõudnud Stiftungi testide valesti teostamise kohta konkreetsed faktid:

  1. Testimisel topse eelkuumutati ja seejärel lisati kuum vedelik. Ettekirjutuste kohaselt tuleb eelkuumutada vedelikku, kuid mitte topsi.
  2. Testiti ainult ühte topsi. Ettekirjutuste kohaselt tuleb testida miinimum 3.
  3. Stiftung ei hoidnud lisaks alles ühtki testitava toote „B“-koopiat, et ettevõtted, kelle tooteid testiti, saaksid sama testi läbi viia mõne teise tunnustatud testide läbiviija juures, et kontrollida testitulemuste õigsust. See tingimus on samuti standardettekirjutus.

TESTID ON SAKSAKEELSED. Kui soovid endale koopiat, palun kirjuta: info@bionoria.com ja saadame selle 🙂

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “CHICMIC SlideCup bambusest Life before Coffee – 420ml”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga