CHICMIC lõunasöögikarp bambusest Delux Minimalist Flowers

CHICMIC lõunasöögikarp bambusest Delux Minimalist Flowers

 22,64

Ainult 1 laos

CHICMIC lõunasöögikarp bambusest Delux Minimalist Flowers

Mõõdud: 21x7x12,5 cm

Ei ole enam mingi uudis, et oleme uppumas plastikumerre! Keegi meist ei taha sellesse enam panustada ja otsime võimalusi, kuidas oma liivaterakese abil planeeti puhtamana hoida 🙂 Alustame sellest, et kooli/ tööle lõunasööki kaasa võttes jätame plastiktopsid kõrvale. Bambusest Delux lõunakarbid on imeilusad, kõrgeima kvaliteediga ja teeb ka lõunasöögi kohe erilisemaks 🙂 Ja muidugi on jõulud lähedal ja ehk on vaja kellelegi asjalikku aga ilusat ning stiilset kingitust? ChicMic-il neid jätkub 🙂

NB! Loe allpool ChicMic toodete turvalisuse kohta.

Ainult 1 laos

Kirjeldus

Bambusest toidukarbid – Erinevalt teistest saadaolevatest bambusest karpidest, on ChicMic toodetel ka kaaned valmistatud bambusest. Need on varustatud silikoonist tihendiga karbi õhukindlamaks sulgemiseks ning kaasas
on elastne kummipael, et karp püsiks kotis turvaliselt suletuna. Toidukarbiga tuleb kaasa spetsiaalne jaotur, et vajadusel erinevad toidud karbis üksteisest eraldi hoida, DELUXE versioonis on veel lisaks kaasas karbike kastmetele.

Kui soovid tootja kohta rohkem teada, siis saad seda teha siit: https://chicmic.de/

ChicMic – parim ja kvaliteetseim bambusnõude tootja Euroopas. Mugavad ja trendikad ökotooted igapäevaseks kasutamiseks või reisile kaasavõtmiseks.

Loodussõbralik alternatiiv ühekordsetele- ja plastiknõudele
Ei anna joogile/ toidule lisamaitseid
On kooskõlas kõikide EU standardnõuetega
Pole sobilik kasutamiseks mikrolaineahjus

 

OLULINE LISAINFO:
Kinnitame, et Marmatel Trading OÜ poolt maaletoodavad kvaliteetbambustooted vastavad kõikidele EU poolt kehtestatud nõuetele ja on tervisele ohutud.

Oleme saanud nüüdseks piisavalt lisainfot- meil on esitada korrektselt läbitud testide tulemused (TÜV Reinhald test report no 0244128482a 001), tootja kinnituskirjad, testide võrdlused, lisaks ka meediasse jõudnud Stiftungi testide valesti teostamise kohta konkreetsed faktid:

  1. Testimisel topse eelkuumutati ja seejärel lisati kuum vedelik. Ettekirjutuste kohaselt tuleb eelkuumutada vedelikku, kuid mitte topsi.
  2. Testiti ainult ühte topsi. Ettekirjutuste kohaselt tuleb testida miinimum 3.
  3. Stiftung ei hoidnud lisaks alles ühtki testitava toote „B“-koopiat, et ettevõtted, kelle tooteid testiti, saaksid sama testi läbi viia mõne teise tunnustatud testide läbiviija juures, et kontrollida testitulemuste õigsust. See tingimus on samuti standardettekirjutus.

TESTID ON SAKSAKEELSED. Kui soovid endale koopiat, palun kirjuta: info@bionoria.com ja saadame selle 🙂

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “CHICMIC lõunasöögikarp bambusest Delux Minimalist Flowers”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga