CHICMIC bambusest joogitops kõrrega Stella & Faballo – 300ml

CHICMIC bambusest joogitops kõrrega Stella & Faballo – 300ml

 11,70

Ainult 4 laos

(1 ülevaade)

Chicmic bambusest kõrrega joogipudel  lastele- Stella & Faballo

See bambusest kõrrega joogipudel  lastele on pealt keeratava kaanega, kui samas pealt kaant eemale lükata, tuleb välja silikoonkõrs. Silikoon on BPA ja BPS vabad. Silikoon kõrs on lihtsalt eemaldatav ja seda saab käsitsi pesta. Joogipudelit võib pesta nõudepesumasinas, pilt maha ei kulu.

NB! Loe allpool ChicMic toodete turvalisuse kohta.

Ainult 4 laos

Kirjeldus

Õpetame ka lapsi plastikust loobuma!

Plastikust veepudel ei ole enam ammu hea variant igapäevaseks kasutamiseks. Ka Sina hoolid keskkonnast ning õpetad seda meeleldi ka lastele. Kui alternatiiv on tore ja lihtne kasutada, siis miks ei peaks see neile meeldima?!

Igale lapsele oma joogipudel ja lõunakarp!

Kui soovid tootja kohta rohkem teada, siis saad seda teha siit: https://chicmic.de/

ChicMic – parim ja kvaliteetseim bambusnõude tootja Euroopas. Mugavad ja trendikad ökotooted igapäevaseks kasutamiseks või reisile kaasavõtmiseks.

Hea reisile kaasa võtta
Lekkekindel
Lukustuv kaas
Loodussõbralik alternatiiv ühekordsetele- ja plastiknõudele
Ei anna joogile lisamaitseid
Koosneb bambuskiust, maisitärklisest ja melamiinist
On kooskõlas kõikide EU standardnõuetega
Mahutavus 300ml
Nõudepesumasinas pestav
Pole sobilik kasutamiseks mikrolaineahjus

 

OLULINE LISAINFO:
Kinnitame, et Marmatel Trading OÜ poolt maaletoodavad kvaliteetbambustooted vastavad kõikidele EU poolt kehtestatud nõuetele ja on tervisele ohutud.

Oleme saanud nüüdseks piisavalt lisainfot- meil on esitada korrektselt läbitud testide tulemused (TÜV Reinhald test report no 0244128482a 001), tootja kinnituskirjad, testide võrdlused, lisaks ka meediasse jõudnud Stiftungi testide valesti teostamise kohta konkreetsed faktid:

 1. Testimisel topse eelkuumutati ja seejärel lisati kuum vedelik. Ettekirjutuste kohaselt tuleb eelkuumutada vedelikku, kuid mitte topsi.
 2. Testiti ainult ühte topsi. Ettekirjutuste kohaselt tuleb testida miinimum 3.
 3. Stiftung ei hoidnud lisaks alles ühtki testitava toote „B“-koopiat, et ettevõtted, kelle tooteid testiti, saaksid sama testi läbi viia mõne teise tunnustatud testide läbiviija juures, et kontrollida testitulemuste õigsust. See tingimus on samuti standardettekirjutus.

TESTID ON SAKSAKEELSED. Kui soovid endale koopiat, palun kirjuta: info@bionoria.com ja saadame selle 🙂

1 arvustus tootele CHICMIC bambusest joogitops kõrrega Stella & Faballo – 300ml

 1. Jansa

  tellisin kaks ja kahjuks lasksid mõlemad kinni keeramise koha juurest vedelikku läbi. Esimene kohe algusest ja teine mõne kasutuskorra järel. Tellisin ka tüdruku konna oma ja see on korras. Ilusad aga mulle sattusid ebakvaliteetsed. Kuna see mis kohe läbilaskma hakkas läks kingituseks ja kuulsin veast hiljem, ei hakanud enam ümber vahetama.

  • Ave

   Tere, Jansa 🙂

   Meil on väga kahju, et selline kogemus oli. Nagu juba ka privaatselt vastasin, siis siiani on ainsaks probleemiks olnud tihendi paigast nihkumine ja see on vaja lihtsalt uuesti paika panna. ChicMic on Euroopas üks paremaid tootjaid ja just sellepärast ongi meil nende tooted valitud. Küll aga on võimatu välistada ka praaki. Ikkagi inimeste tehtud. Siiani, mis iganes probleem meil ka ei oleks olnud, on absoluutselt kõik saanud positiivse lahenduse. Meil on kahju, et me ei olnud teadlikud ja et meil ei olnud võimalust asja parandada.

Lisa arvustus

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga