CHICMIC Bamboo Cup / bambustops Music on – 400ml

CHICMIC Bamboo Cup / bambustops Music on – 400ml

 13,85

Ainult 2 laos

CHICMIC Bamboo Cup / bambustops – Music On- 400ml

” Music On” kohvitops/ bambustops oon Sinule, suur muusikagurmaan 😉 disain on lahe ja kohvitops on väga praktiline.  Paljud kohvikud müüvad kohvi soodustusega, kui lähed oma topsiga ja endal on küll maru hea tunne, kui ei pea taaskord kohvi koos topsi ja plastikkaanega ostma.

Bamboo Cup-I – puhul on tegemist bambustopsiga, millel on kaas bambusest ja mis on lisaks mugavalt suletava avaga. Tegemist on kõrgkvaliteetsebambustootega, mis vastab EL normidele. Seda topsi saab nõudepesumasinas pesta küll 😉 Muidugi sobivad need ja ka kõik teised ChicMic tooted ideaalselt kingituseks!

Ainult 2 laos

Tootekood: 4260375685684 Kategooria: Sildid: , , ,

Kirjeldus

Kui soovid tootja kohta rohkem teada, siis saad seda teha siit: https://chicmic.de/

ChicMic – parim ja kvaliteetseim bambusnõude tootja Euroopas. Mugavad ja trendikad ökotooted igapäevaseks kasutamiseks või reisile kaasavõtmiseks.

Hea reisile kaasa võtta
Loodussõbralik alternatiiv ühekordsetele- ja plastiknõudele
Ei anna joogile lisamaitseid
On kooskõlas kõikide EU standardnõuetega
Mahutavus 400ml
Nõudepesumasinas pestav

OLULINE LISAINFO:
Kinnitame, et Marmatel Trading OÜ poolt maaletoodavad kvaliteetbambustooted vastavad kõikidele EU poolt kehtestatud nõuetele ja on tervisele ohutud.

Oleme saanud nüüdseks piisavalt lisainfot- meil on esitada korrektselt läbitud testide tulemused (TÜV Reinhald test report no 0244128482a 001), tootja kinnituskirjad, testide võrdlused, lisaks ka meediasse jõudnud Stiftungi testide valesti teostamise kohta konkreetsed faktid:

  1. Testimisel topse eelkuumutati ja seejärel lisati kuum vedelik. Ettekirjutuste kohaselt tuleb eelkuumutada vedelikku, kuid mitte topsi.
  2. Testiti ainult ühte topsi. Ettekirjutuste kohaselt tuleb testida miinimum 3.
  3. Stiftung ei hoidnud lisaks alles ühtki testitava toote „B“-koopiat, et ettevõtted, kelle tooteid testiti, saaksid sama testi läbi viia mõne teise tunnustatud testide läbiviija juures, et kontrollida testitulemuste õigsust. See tingimus on samuti standardettekirjutus.

TESTID ON SAKSAKEELSED. Kui soovid endale koopiat, palun kirjuta: info@bionoria.com ja saadame selle 🙂

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “CHICMIC Bamboo Cup / bambustops Music on – 400ml”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga