Privaatsuspoliitika

Yumearth (Bionoria OÜ) on võtnud endale kohustuse kaitsta kliendi privaatsust ja hoolitseda, et kliendi isikuandmed on kaitstud. Meie tegevus on kooskõlas kõigi asjakohaste tegevuste ja vastavate Euroopa Liidu õigusaktide ja Eesti Vabariigi seadustega.

  • Yumearth.ee ei kasuta oma klientide infot ebaseaduslikel eesmärkidel;
  • Yumearth.ee ei edasta oma klientide andmeid või isiklikku informatsiooni kolmandatele osapooltele v.a. juhul, kui teabe edastamine on nõutud ja kui see on kooskõlas Eesti Vabariigi seadusega.

Isikliku info kogumine ja kasutamine

Tingimusel, et klient annab yumearth.ee käsutusse oma kontaktandmed (nimi, telefon, e-mail, postiaadress jne), võimaldab see meil täita klientide tellimusi ja probleemide korral neid ka lahendada.
Kõik kliendi andmed (isikuandmed ja andmed maksete kohta) on kolmandatele isikutele kättesaamatud.
Yumearth.ee austab oma klientide isikuandmete privaatsust ja konfidentsiaalsust. Kõik kliendi andmed on kaitstud Eesti andmekaitse õigusaktidega.

Isikuandmed

Isikuandmeid töötleb Bionoria OÜ, Kuma tee 8,Rae vald, Harjumaa

Turvalisus

Kõiki yumearth.ee veebipoe külastamise ja ostude sooritamise käigus teatavaks saanud kliendi isikuandmeid käsitletakse kui konfidentsiaalset infot. Krüpteeritud andmesidekanal pankadega tagab ostu sooritaja isikuandmete ja pangarekvisiitide turvalisuse.

Yumearth.ee uudiskirjad

Yumearth.ee uudiskirjad saavad e-posti teel vaid selle tellinud kliendid. Kui klient ei ole enam huvitatud meie poolt saadetud uudiskirjast, saab ta sellest igal ajal loobuda. Yumearth.ee saadab vaid olulist infot, millest klient võiks olla teadlik. Kliendi e-posti aadresse ja telefoninumbreid ei edastata kolmandatele osapooltele.

Yumearth.ee teenuseid kasutades kinnitab klient, et on tutvunud meie privaatsuspoliitikaga ja on nõus selle tingimustega.